top
logo

Zájemci o členství

Administrace


Chovatelé Třebíč

Tradiční výstava třebíčské organizace ČSCH je plánovaná na 16.-17.října 2021.


Výstava drobného zvířectva a exotů

V sobotu a v neděli 18. a 19. října proběhla v areálu na Stařečce výstava všech odborností, která jako každý rok ukončuje chovatelský rok naších členů. Výstavy se zůčastnili i chovatelé z blízkých a vzdálenějších organizací a proto jim děkujeme za účast, která je přijde nejen o nezbytný čas, ale také finanční částka za dopravu zvířat na výstavu není malá. Posuzování proběhlo v sobotu za přítomností veřejnosti, která se mohla přesvědčit, jak to při hodnocení chodí. Výstavu obeslalo 46 vystavovatelů. Králíky vystavovalo 24 chovatelů, nejlepší zvířata v kolekcích obdržela čestné ceny, na BO chovatelka Lenka Hošková,na Vss Hanzl Mir. a  Valíček J. na Nb Mynář J. Vm Nováček Martin na Kal  Tvarůžek David MCH u Aljašek obdržel čestnou cenu MCH Pártl Libor , další MCH Husák Pavel  obdržel dvě čestné ceny na Rex bílý červenooký a Rex slovenský sivomodrý ,další MCH Kudláček J.dostal  čestnou na Sž.   Holubi byli vystaveni v 46 volierách od 18 vystavovatelů. Letošní učast byla nadprůměrná a tak můžeme poděkovat všem výstavujícím za obeslání výstavy. Čestné ceny obdrželi na benešáky Caha M. st., na skřivany Koudelka K.,na moravské pštrosy Diviš J. a Kratochvíl M., polské rysy měl nejlepší Hedvábný K. Holubec F. dostal tři čestné ceny a to na racek orientální, italský racek žlutopruhý, italský racek ledový, brněnské voláče měli nejlepší Řiháček Pavel a Pártl Libor MCH, práchenské kániky Dobrovolný J., poštovní standart Bula J., v český stavácích ing. Nečas J., Žák J. a Florián A.  Drůbež vystavilo 31 chovatelů vesměs přespolních  a proto i jim patří poděkování. Čestnými cenami se mohou pochlubit na australky Dejmek J.na vlašky,  Florian A. na sumatránky a Mišovič E., zdrobnělé brahmánky měl nejlepší ing. Caha Mir. ml., rousné zakrslé Durda B.v kachnách dostal cenu MCH Kudláček P. na zakrslé bílé.

Dálé musíme poděkovat p. Francovi  a p Hrubešovi, kteří se dobře zhostili výstavní expozice exotů a která byla také hojně navštívena. Výstava byla také poměrně hojně navštívena veřejností . Po oba dny navštivilo 500 zájemců naši výstavu.

Dálé je třeba poděkovat všem, kteří se podíleli na přípravě a průběhu celé akce.   V naší  zákl. organizaci je 28 členů ale přípravy této pro nás vyloženě sváteční  události se zůčastnují pořád stejní chovatelé a proto chci apelovat na všechny chovatele naší organizace aby se více zapojili do naší činnosti.

Fotogalerie z výstavy

 

 

ZO Třebíč bude pořádat ZÁJEZD na celostátní výstavu drobného zvířectva dne 14. listopadu v Lysé n/Labem. Zájemci o tento zájezd se mohou přihlásit u p. Kratochvíla na telefonu 739029155 který podá veškeré informace k zájezdu.

Ve dnech 15. - 16. 2. 2014 proběhla výstava holubů s prodejní expozicí králíků v neděli doplněná o tradiční burzu. K vidění bylo přes 150 holubů a přibližně 35 králíků.
Děkujeme Všem více než 400 návštěvníkům i vystavujícím a budeme se těšit na dalších akcích.

Fotogalerie z výstavy

 

 

V areálu chovatelů Třebíč ve dnech 19. - 20. října 2013 proběhla tradiční výstava všech odborností. Na tuto výstavu přišlo přes 500 platících návštěvníků a mnoho dětí, které mají na výstavu vstup zdarma. K vidění bylo opravdu velké množství různých druhů králíků (130 ks), holubů (125 ks), drůbeže (62 ks) a exotického ptactva (150 ks). Děkujeme Všem návštěvníkům i vystavujícím a budeme se těšit na dalších akcích.

Fotogalerie z výstavy

 

 

Ve dnech 16. a 17.února  2013 proběhla výstava holubů a prodejní výstava králíků. K vidění bylo 240 holubů od 20 vystavovatelů a kdo nepřišel včas, mnoho z prodejní výstavy králíků již neviděl. V neděli současně proběhla i tradiční burza zvířat.

Děkujeme Všem více než 500 návštevníkům i vystavovatelům a věříme, že se Vám výstava líbila.

Doplněna fotogalerie z výstavy


 


 

Ve dnech 20. a 21. října 2012 proběhla výstava drobného zvířectva a exotů. Děkujeme Všem návštevníkům a vystavovatelům a věříme, že se Vám výstava líbila.

Doplněna fotogalerie z výstavy


 

bottom